Reklamı Kapat

Cesur ve Güzel Dizisinin Konusu

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaşacağı yeni dizi Cesur ve Güzel’da oyuncuların hangi rolde karşımıza çıkacağı açıklandı. Hazırlıkları tam gaz süren dizinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor.

Dizide Kıvanç Tatlıtuğ “Cesur” rolünde karşımıza çıkacak. Cesur bir gün yaşadığı şehirden ayrılarak küçük bir kasabaya yerleşir. Gittiği yerde zengin bir ailenin kızı olan Süphan’la (Tuba Büyüküstün) karşılaşır. İkili birbirine deli gibi aşık olur, fakat bu iki gencin bilmediği şeyler vardır. Cesur ve Süphan’ın ailesi geçmişte birbirine düşmandır, fakat iki genç de ailelerinin geçmişteki bu sırlarını bilmemektedir. İkilinin aşkı tam gaz giderken aile sırları ortaya çıkar ve bu aşka karşı çıkarlar. Öte yandan Cesur’un neden şehirden ayrılıp o küçük kasabaya gittiğinin arkasında yatan gerçek ortaya çıkacaktır.

Cesur ve Güzel dizisinin cast çalışmalarından sonra 20 Eylül’de çekimlere başlanacak ve dizi Kasım ayında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak.

Cesur ve Güzel dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken dizinin senaryosunu daha önce pek çok Ay Yapım dizisini de kaleme alan Ece Yörenç kaleme alıyor.

Cesur ve Güzel çok yakında…